O mnie

Cześć, jestem Ania, jestem coachką, konsultantką kryzysową i psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia. Wspieram kobiety w kryzysie oraz w rozwoju pokryzysowym.

Tak jak Ty doświadczyłam również kryzysu psychologicznego. Był to dla mnie bardzo trudny czas. Ale dzięki niemu stałam się bardziej uważna na siebie i na swoje potrzeby. Odkryłam, czego tak naprawdę pragnę. Polubiłam i zaakceptowałam siebie taką jaka jestem, odpuściłam to co nieistotne i pozwoliłam sobie być niedoskonała, a potem … szczęśliwa.

Wierzę, że każdy z nas ma zasoby, aby kreować swoje życie w zgodzie ze swoimi wartościami, pragnieniami i potrzebami. 
Kryzys emocjonalny jest momentem, który nas często zatrzymuje. Czasem dość mocno. Jest nam trudno. Zastanawiamy się „co dalej?”

W swojej pracy towarzyszę Ci podczas tej drogi. Z troską, wsparciem i uważnością na Ciebie w „tu i teraz”.
Pracuję w nurcie Gestalt, który oparty jest na relacji w chwili obecnej oraz uważności na ciało, myśli i uczucia. Podczas naszej pracy odkryjesz to jak patrzysz teraz na świat, sprawdzisz jakie są inne perspektywy, poszerzysz je, wykreujesz nowe. Nauczysz się bardziej świadomie wybierać.
Zmiana w Twoim życiu zadziewa się jakby „przy okazji”, ale już na Twoich warunkach.

Zawodowo

  • Prowadzę szkolenia (m.in kryzys psychologiczny, pierwsza pomoc psychologiczna, przemoc ze względu na płeć, komunikacja  oraz warsztaty artystyczne łącząc je z elementami arteterapii)
  • Przez 1,5 roku byłam zaangażowana w działania w międzynarodowej organizacji Voice Amplified wspierającej organizacje kobiece w obszarze przemocy ze względu na płeć (GBV) oraz wsparcia psychospołecznego i zdrowia psychicznego (MHPSS). Przez 7 lat pracowałam w korporacji. Mam również 10-letnie doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej.
  • Ukończyłam Studia Podyplomowe Coachingu na Wyższej Szkole Zarzadzania i Bankowości w Krakowie zgodnie ze standardami kodeksu etycznego International Coach Federation.
  • Posiadam Certyfikat Konsultanta Kryzysowego (nr certyfikatu KK12/04/IPTK/2021)
  • Jestem w trakcie szkoły psychoterapii Gestalt oraz pod stałą superwizją doświadczonego psychoterapeuty.

Ponadto odbyłam i nadal uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach rozwojowych m.in.:

  • Gestaldowskie narzędzia w pracy coacha i trenera – szkolenie organizowane przez Instytut Psychoedukacji i rozwoju Intergralnego
  • Słowa jak mosty – kurs komunikacji empatycznej na podstawie metody „Porozumienia Bez Przemocy” Marshalla Rosenberga
  • Masaż Lomi Lomi Nui i Hawajska praca z ciałem – kurs podstawowy

Prywatnie

Według testów psychologicznych jestem towarzyskim introwertykiem. Oksymoron? Jednak nie, znam to z autopsji 🙂
Spełniam się w wielu rolach jako partnerka, rodzic, przyjaciółka.

Uwielbiam malować i rysować,  daje mi to ogromną frajdę i ładuje mnie wewnętrznie. (Jeśli masz ochotę zajrzyj do mojej artystycznej części na stronę annawolczynska.pl)  

Poza tym uwielbiam naturę,  przestrzeń i góry – tą perpektywę którą dają.  Kocham wiosenno-letni czas, gdy rano na tarasie mogę wypić gorącą herbatę i zjeść na śniadanie kanapkę z truskawkami i cukrem – pychota. 😊

O MNIE

A czego Ty pragniesz? Co jest dla Ciebie ważne?
Jaka jest Twoja historia?

Podstawą dobrej współpracy podczas sesji coachingowych jest wzajemne zaufanie i dobra relacja. Zapraszam Cię na półgodzinną bezpłatną konsultację wstępną po której zdecydujesz, czy coaching ze mną jest dla Ciebie.