Rekomendacje

Jestem bardzo zadowolona z pracy z Tobą Aniu ! Podchodzisz do tematu bardzo profesjonalnie, jesteś dociekliwa i z konsekwencją "drążysz" każdy temat, który wymaga doprecyzowania, a ja nie do końca zdaję sobie z tego sprawę. Inspirujesz do dalszych poszukiwań, a po każdej sesji wyczerpująco dokonujesz jej podsumowania i wskazujesz działania, dzięki którym w dalszym ciągu mogę poszukiwać odpowiedzi na pytania- co chciałabym robić w życiu. Jako osoba jesteś niezwykle życzliwa, pomocna i otwarta na drugiego człowieka. Jedyne czego mi brakowało to takiego typowego kontaktu face to face, ale z racji pandemii oczywiście nie było to możliwe.

Spotkania z Panią Anią okazały się dla mnie strzałem w dziesiątkę – będąc na etapie ważnych zmian zawodowych obejmujących również przebranżowienie, otrzymałem solidną dawkę wsparcia, nie będącego jedynie okrągłymi słowami, ale pakietem cennych rad i podpowiedzi związanych z wyzwaniami, które stoją przede mną. To co było dla mnie bardzo dużym i bardzo miłym zaskoczeniem, to pełne zaangażowanie Pani Anny przejawiające się nie tylko w świetnym przygotowaniu do każdej sesji, ale również w dogłębnym przeanalizowaniu mojej historii zawodowej oraz umiejętności i kompetencji. Jestem przekonany, że każdy, kogo coachem zostanie Pani Anna Wólczyńska-Cholewa, odniesie z takich spotkań szereg korzyści wśród których wymienię wzrost motywacji, dostrzeżenie nowych możliwości, zidentyfikowanie obszarów do poprawy, a wisienką na torcie – czas spędzony na miłej i serdecznej konwersacji.
Aniu jeszcze raz serdecznie dziękuję!

Pani Ania to wspaniały terapeuta/coach, mądry człowiek i ktoś, kto bardzo pomógł mi i dalej pomaga przejść przez trudny okres w moim życiu. Sesje z Nią to jak spotkanie z przyjaciółką, która doskonale cię rozumie, wysłucha i jest z tobą ,,tu i teraz". Aż chciałoby się tych rozmów więcej i więcej... Ufam Jej kompetencji i dobrej energii. Jestem wdzięczna losowi a raczej przyjaciółce, za polecenie i postawienie Pani Ani na mojej drodze. Jeszcze raz bardzo dziękuję❤️ oby więcej takich ludzi było w moim życiu i na świecie❤️

Jestem niesamowicie wdzięczna za spotkanie tak wspaniałej osoby jaką jest Pani Ania. Profesjonalizm, empatia, cudowna energia i uśmiech i wiele wiele innych pozytywów. Polecam z całego serca.